Bilgi@gosenaylar.com 0 258 713 13 16

Kalitemiz

KALİTEMİZ


GÖSENAYLAR ZİRAAT ALETLERİ LTD. ŞTİ.  olarak hedefimiz; tarım sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda 40 yıllık tecrübemiz ve eğitimli personelimizle kalitemizi en üst seviyeye taşıyarak müşterilerimize en mükemmel hizmeti vermektir.GÖSENAYLAR ZİRAAT ALETLERİ LTD. ŞTİ. ilk olarak TSE tarafından belirlenen hizmet standardı kriterlerine uygun üretim yaptığını kanıtlayarak,  TSE  belgesi almıştır. GÖSENAYLAR ZİRAAT ALETLERİ LTD.ŞTİ   Kalite yönetim sisteminin, uluslararası kalite sistemlerine uygunluğunu ispatlamak için ürünlerinin, üretildiği sistemin  TS-EN-ISO 9001  şartlarına uygun kalite yönetim sistemini geliştirerek uygulamaktadır.

GÖSENAYLAR ZİRAAT ALETLERİ LTD.ŞTİ   aynı zamanda ürünlerinin  2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliği  temel direktifinin, gereklerini karşılayacak şekilde üretildiğini belirten  CE  işaretlemesini ürünlerine vurmaya başlamıştır. Daima daha iyiyi arama çabası içinde, sistemin daha işler hale getirilmesi amacıyla, organizasyon yapısını sürekli yenilemektedir.  GÖSENAYLAR ZİRAAT ALETLERİ LTD.ŞTİ  mevzuatın öngördüğü şartları, müşteri şartlarını ve kendi bilgi birikimini değerlendirerek çeşitli tarım makineleri üretimi yapmaktadır.

 

Hakkımızda

Çivril'de kurulan Gösenaylar Tarım Aletleri San. ve Tic. Ltd. Şti. , kurulduğu günden itibaren tarım aletleri alanında etkili ve saygın bir yer edinerek Denizli'nin sayılı kuruluşları arasına adını yazdırmıştır. Bu saygınlığın ve başarı artışının en önemli sebebini, üretim ve satış politikasındaki kaliteli ürün ve dürüstlük ilkesi oluşturmaktadır.

İletişim

  • bilgi@gosenaylar.com
  • 0 258 713 13 16
  • 0 532 426 29 13
  • Kızılcasöğüt Kasabası San. Denizli Cd. No:98, Çivril Denizli

Copyright © 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.. Site Galeri Tarafından Yapılmıştır.

Scroll to Top